Шановні жителі громади!

Дата: 12.11.2021 10:55

Фото без опису       Шановні жителі громади!

Враховуючи напружену та тривалу епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19, адміністрація КП «Семенівський центр ПМСД» звертається з проханням попередньо зателефонувати до сімейного лікаря у випадку, якщо ви плануєте відвідати лікарняний заклад.

Вам буде призначено індивідуальний час прийому, що допоможе уникнути скупчення людей та поширення інфекції задля безпеки відвідувачів і медперсоналу.

Переконливо просимо дослухатися  до цих рекомендацій, адже такий зручний формат дає змогу не лише убезпечитись від небажаних контактів з інфікованими пацієнтами, а й зекономити час та зменшити психологічне навантаження.

Ваших дзвінків чекають! Будьте відповідальними, бережіть здоров’я, ставтесь з розумінням до роботи медичних працівників!