Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку! Шановна громадо!

Дата: 16.11.2021 08:00
Кількість переглядів: 158

Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку - Нова ДобаШановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку!

Шановна громадо!

 16 листопада в Україні відзначається  День працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Саме від них залежить  глибина інформаційного простору,  формування медіа-культури, а також наша інтеграція в новітні глобальні процеси, які є стрімким кроком уперед в порівнянні навіть з недалеким минулим. Вони значно розширюють можливості та запити споживачів, розгортають широке поле для креативних ідей, постійного пошуку, яскравих відкриттів.

У контексті невпинного руху життя звичні колись речі поступаються новому. Саме за цим сценарієм в Україні скоро зникне проводове радіомовлення, з яким пов’язана ціла інформаційна епоха. Тож подякуємо тим, хто вкладав зусилля і душу в його розвиток!

Щиро вітаємо всіх причетних до цього професійного свята! Адже зв’язок, радіомовлення в новому форматі. телебачення, а також інтернет-ресурси, будучи потужними інструментами широких інформаційних обмінів, відіграють у життєдіяльності кожної людини надзвичайно велику роль. 

Нехай  інформаційний простір  завжди буде не лише  органічною складовою загального розвитку суспільства, а й  притягальною силою, котра створюватиме здорову конкуренцію на користь якості  контенту, задаватиме ритм  майбутньому.

Бажаємо фахівцям цієї багатогранної сфери творчих злетів, самобутності, натхнення, емоційного світосприймання, стабільного зростання зацікавленості споживачів медіа-продукту. Хай життєвий шлях буде щедро осяяний зорями удачі, любові, надії!

Селищний голова                                               Людмила МИЛАШЕВИЧ 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора