Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку! Шановна громадо!
Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку!
Шановна громадо!
16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Саме від них залежить глибина інформаційного простору, формування медіа-культури, а також наша інтеграція в новітні глобальні процеси, які є стрімким кроком уперед в порівнянні навіть з недалеким минулим. Вони значно розширюють можливості та запити споживачів, розгортають широке поле для креативних ідей, постійного пошуку, яскравих відкриттів.
У контексті невпинного руху життя звичні колись речі поступаються новому. Саме за цим сценарієм в Україні скоро зникне проводове радіомовлення, з яким пов’язана ціла інформаційна епоха. Тож подякуємо тим, хто вкладав зусилля і душу в його розвиток!
Щиро вітаємо всіх причетних до цього професійного свята! Адже зв’язок, радіомовлення в новому форматі. телебачення, а також інтернет-ресурси, будучи потужними інструментами широких інформаційних обмінів, відіграють у життєдіяльності кожної людини надзвичайно велику роль.
Нехай інформаційний простір завжди буде не лише органічною складовою загального розвитку суспільства, а й притягальною силою, котра створюватиме здорову конкуренцію на користь якості контенту, задаватиме ритм майбутньому.
Бажаємо фахівцям цієї багатогранної сфери творчих злетів, самобутності, натхнення, емоційного світосприймання, стабільного зростання зацікавленості споживачів медіа-продукту. Хай життєвий шлях буде щедро осяяний зорями удачі, любові, надії!
Селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ