Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

З нагоди Дня Гідності та Свободи у читальному залі КУ «Семенівська центральна бібліотека» розгорнуто тематичну книжкову виставку

Дата: 19.11.2021 10:13
Кількість переглядів: 217

З нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначаємо в Україні щороку 21 листопада, у читальному залі КУ «Семенівська центральна бібліотека» (Директор - Шумейко Л. Г.) розгорнуто тематичну книжкову виставку.

Нагадаємо, що саме 21 листопада у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи. У цей пам’ятний день весь український народ вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції 2004 року, Революції Гідності на Майдані у Києві 2013-2014 років, увічнює пам’ять самовідданих українців, Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя у боротьбі за самовизначення нації, героїв-воїнів АТО/ООС, котрі загинули, захищаючи кордони та суверенітет нашої держави.

На виставці експоновано видання відповідної тематики українських авторів. Це – монографічні дослідження, фотоальбоми, хронологічні довідники, літописи очевидців тих історичних подій та літературні твори, які висвітлюють ті доленосні для України події.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора