Підготовка до пленарного засідання: постійні комісії опрацьовують проєкти рішень

Дата: 23.11.2021 08:53

До уваги депутатів!

24.11.2021 року о 15.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку щодо розгляду питань третього пленарного засідання п'ятої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання.

Цього ж дня, годиною раніше - о 14.00,  своє засідання проведе і постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції.

25 листопада працюватиме постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства, містобудування та будівництва, засідання якої призначене на 16.00 год.

Всі комісії засідатимуть у малій залі адміністративного будинку (смт. Семенівка, вул.Незалежності, 44, ІІІ-ій поверх)