Стан проведення вакцинальної кампанії обговорено під час наради у селищного голови

Дата: 24.11.2021 15:25

Фото без описуСтан проведення вакцинальної кампанії у Семенівській громаді сьогодні, 24 листопада, обговорено під час наради у селищного голови Людмили Милашевич.

Заступник голови Кременчуцької РДА Артем Даценко зазначив, що всіма ресурсами, наявними способами та джерелами маємо донести до різних верств населення, наскільки важливим є захист від COVID-19. Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання – вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини.

За його словами,   достатньо вакцин проти коронавірусу й відкрито значну кількість пунктів вакцинації.

Селищний голова проінформувала, що станом на  23  листопада в Семенівській громаді всього проведено 9466 щеплень  від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Іншого дієвого способу захистити себе від коронавірусної хвороби COVID-19, окрім вакцинації, немає!

Нагадаємо, що на території громади працюють пункти щеплень від  COVID-19  на базі Семенівської АЗПСМ, Біляківської, Веселоподільської  та  Степанівської АЗПСМ.

Графік роботи пунктів щеплень:

понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год.

Щеплення – це єдиний спосіб захистити себе і своїх близьких.