Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Третє пленарне засідання п'ятої сесії: злагоджена робота депутатів

Дата: 26.11.2021 11:33
Кількість переглядів: 319

Фото без опису

26 листопада  відбулось  третє пленарне засідання п’ятої сесії Семенівської селищної ради.

Після попереднього обговорення питань в постійних комісіях  до порядку денного  було внесено суттєві зміни згідно наданих рекомендацій, тож остаточно на розгляд пленарного засідання було внесено 71 питання, з усіх прийнято відповідні рішення.

Продовжилась тенденція попередніх сесійних зібрань щодо переважання земельної тематики, адже 60 питань із загальної їх кількості свідчить про необхідність виваженої та раціональної реалізації основних напрямів земельної політики на місцевому рівні.

Також прийнято зміни до бюджету громади на 2021 рік, затверджено звіти про виконання бюджету за 9 місяців цього року, звіти  про виконання фінансового плану за ІІІ квартал  комунальними  закладами охорони  здоров’я, структуру  окремих підрозділів селищної ради на 2022 рік.

Знаковим можна вважати прийняття рішення «Про впровадження електронного врядування в Семенівській територіальній громаді», адже електронна система дасть змогу депутатам працювати більш продуктивно та організовано в режимі економії часу.

З різних напрямів життєдіяльності виступили депутати Валерій Книш, Василь Голодний, Олена Хоменко, Олександр Сурков, заступник селищного голови Світлана Неіленко, які зосередили увагу на проблемах удосконалення діяльності органів самоврядування та виконавчих структур, поліпшення стану доріг, освітлення, проєктної  діяльності в громаді та інших.

Підсумовуючи роботу третього пленарного засідання, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич подякувала депутатам, насамперед головам комісій та депутатських фракцій за попереднє ґрунтовне опрацювання сесійних питань,  що дало змогу оперативно і злагоджено проголосувати за прийняття рішень, які діють в інтересах як конкретних громадян, так і всієї громади.

Вона наголосила, що попереду депутатів чекає відповідальна та напружена робота, зокрема в плані прийняття бюджету на 2022 рік.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора