Епідситуація на COVID-19 в Семенівській громаді станом на 29 листопада

Дата: 29.11.2021 10:25

Увага ?Епідситуація на COVID-19 в Семенівській громаді станом на 29 листопада

За даними Семенівського КП «ЦПМСД», на сьогодні виявлено 31 новий випадок хворих на COVID -19.

Шановні жителі громади??? Не будьте байдужими до свого здоров’я, бережіть себе і своїх рідних! Дотримуйтеся елементарних протиепідемічних правил – носіть маски, уникайте скупчення людей, мийте руки.

? Тож медики вкотре закликають ВАКЦИНУВАТИСЯ!??? адже це єдиний спосіб захиститися від хвороби. На 26.11.21 у нашій громаді проведено лише 9758 щеплень. Вакцинація рятує життя???

?Нагадуємо пункти щеплень від COVID-19 працюють на базі Семенівської АЗПСМ, Біляківської, Веселоподільської та Степанівської АЗПСМ.

????Графік роботи пунктів щеплень:

понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год.

Звертаємося з проханням до всіх жителів громади будьте відповідальними та обережними!!!