Піротехніки ДСНС ліквідували вибухонебезпечний предмет

Дата: 29.11.2021 15:25

28 листопада 2021 року о 12 год. 37 хв. до 8 ДПРЗ смт. Семенівка 2 ДПРЗ м.Кременчука від місцевого мешканця надійшло повідомлення про те, що на березі озера Крива Рудка в с. Паніванівка, Семенівської селищної територіальної громади, Кременчуцького р-ну під час прогулянки було виявлено предмет схожий на вибухонебезпечний предмет.

На місце події виїжджали: ідентифікатор капітан служби ЦЗ

Віталій Жмінько, оперативно-слідча група ВП№1 м. Кременчук ГУ НП у Полтавській області.

Ним було встановлено, що виявлено вибухонебезпечний предмет – це мінометна міна калібру 50 мм – 1 шт. часів минулих війн.

Станом на 13 год 10 хв. 29 листопада 2021 року піротехнічною групою АРЗ СП Головного управління ДСНС України в Полтавській області проведено вилучення даного вибухонебезпечного предмету та знешкоджено методом відриву.

За інформацією 8ДПРП 2 ДПРЗ ГУ ДСНС в Полтавській областіФото без описуФото без описуФото без опису