Проведення масових заходів під час карантину

Дата: 07.12.2021 15:23

На зображенні може бути: текст «? MIHICTEPCTBO охорони здоров'я украйни правила проведення масових заходв на жовтому на червоному рвнях епднебезпеки масовий зах.д можна провести лише за умови, якщо y всіх e один iз документив: документ про вакцинацю проти COVID-19* негативний кспрес-тест на антиген (чинний 72 години) негативний плр-тест (чинний 72 години) сертифкат про одужання правила щодо наявност со?іd-документв не поширюються на неповнолтних дотримання маскового режиму для людей 3 12 pok?B обов язкове *жовтий со?іd-сертификат чинний лише для жовтого рівня»

Проведення масових заходів під час карантину

На жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки в Україні заборонено проведення масових заходів. Водночас, якщо всі учасники та організатори отримали щеплення проти COVID-19 або мають негативний результат тестування чи сертифікат про одужання, ця норма не застосовується.

Детальніше на сайті: https://cutt.ly/DYxGKvW

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України