Увага: спільне засідання постійних комісій

Дата: 09.12.2021 11:30

10 грудня о 08.30 год. у Великій залі адміністративного приміщення (вул. Незалежності, 44, смт.Семенівка) відбудеться спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції з розгляду питань шостої позачергової сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання:

1.Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

2.Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Семенівської селищної ради на 2022 рік.

3.Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Семенівської селищної ради.

4.Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Виконавчого комітету Семенівської селищної ради.