Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулось громадське обговорення проєкту бюджету на 2022 рік

Дата: 09.12.2021 17:02
Кількість переглядів: 308

Фото без опису09 грудня в приміщенні Семеменівської селищної ради, пройшли громадські слухання щодо обговорень проєкту  бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Як зазначила, начальник фінансового  управління Семенівської селищної ради Світлана Палій   робота по формуванню бюджету розпочалась уже давно.

 03 грудня 2021 року проєкт бюджету для громадського обговорення  було оприлюднено на сайті селищної ради. З ним можна ознайомитись за посиланням :https://semenivska-gromada.gov.ua/news/1638538437/

Упродовж громадського обговорення, присутні були ознайомлені із особливостями формування бюджету, прогнозами доходів та видатків, про що проінформувала Світлана Володимирівна.

Зокрема було відмічено, що проєкт бюджету на 2022 рік складено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та прогнозних  показників економічного і соціального розвитку громади. Бюджет є збалансованим за доходами і видатками.  При формуванні проєкту бюджету головним пріоритетом було збереження основних напрямків бюджетної політики та дотримання принципів Бюджетного кодексу України.

Видаткова частина бюджету Семенівської селищної ради сформована виходячи із фінансових можливостей бюджету.

Після громадського обговорення проєкт бюджету буде розглянуто виконавчим комітетом селищної ради, постійними депутатськими комісіями. Та  подано на пленарне засідання сесії селищної ради, яка відбудеться у грудні цього року.  

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора