З Днем працівників суду!

Дата: 15.12.2021 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани судової системи ! Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –Дня працівників суду!

На тлі соціально-політичних перетворень роль судових органів у захисті прав і свобод людини і громадянина, забезпеченні правової та економічної стабільності нашої держави є особливо важливою.

Реформа судової системи сприяє приведенню її у відповідність до кращих європейських і світових стандартів, результатом якої є посилення авторитету та довіри суспільства до Суду України.

Ваше самовіддане служіння закону, наполеглива щоденна копітка праця, фахове здійснення організаційного та технічного забезпечення функціонування органу юрисдикції дає можливість вийти на якісно новий рівень діяльності Суду України, здійснити крок уперед для подальшого його розвитку.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, життєвих гараздів, наснаги та нових професійних успіхів і досягнень на благо нашої громади та України!

Селищний голова                                              Людмила МИЛАШЕВИЧ