У Семенівці запалили вогні головної новорічної ялинки селища

Дата: 19.12.2021 17:24

Фото без опису     19 грудня на святковий захід з нагоди відкриття головної новорічної ялинки  Семенівської громади поспішали діти та дорослі. Їх чекала вітальна програма   за участю Святого Миколая.

Настоятель храму, Всіхсвятської церкви архімандрит Олексій привітав зі святом, з прийдешніми Новорічними святами   дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

До вітань долучилися також і Святий Миколай. Звучали  пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески  та радісні дитячі вигуки.

По закінченні дійства уся площа біля ялинки радувала святковою ілюмінацією, а учасники свята могли зробити фото на пам'ять.