Шановні жителі громади!!!! Замість довідки про склад сім'ї - довідка про зареєстрованих осіб!

Дата: 04.01.2022 15:51

Шановні жителі громади!!!! Звертаємо Вашу увагу, що у ЦНАП Семенівської селищної ради  Ви можете отримати «Довідку про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні».

Довідка про зареєстрованих осіб  необхідна для:

-   отримання багатьох видів державних допомог, пільг, субсидій;

- укладання договору про надання населенню послуг з електропостачання, водовідведення, вивозу сміття,   з газопостачання;

-взяття на квартирний, земельний облік;

- при вчиненні нотаріальних дій (оформлення спадщини, відкриття спадщини, посвідчення  договорів) та ін.

У Центрі надання адміністративних послуг, за адресою смт. Семенівка вул. Незалежності,44 (приміщення 1-го поверху селищної ради) отримати  довідку про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні можуть громадяни, зареєстровані на даний час (або раніше значилися зареєстрованими) на території Семенівської селищної ТГ.

Прийомні дні з понеділка по четвер з 8.00 до 16.00 год  у  п’ятницю з 8.00 до 15.00год,  Обідня перерва з 12.00 до 13.00 .

Консультації  за номером телефону: 097-92-00-509.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідну довідку тепер  можуть отримати жителі всіх сіл Семенівської селищної ТГ лише  у ЦНАПі.