Полтавська область, Кременчуцький район

Чергові перемоги та досягнення семенівських спортсменів

Дата: 17.01.2022 14:17
Кількість переглядів: 184

Фото без опису16 січня 2022 року у  селищі Козельщина  відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Новорічно-Різдвяним святам серед ветеранів 50 років і старше.

Всього у змаганнях брало участь 12 спортсменів: Козельщина, Олександрія, Світловодськ, Власівка (Кіровоградська область), Семенівка,  Кременчук, Чечелево, Полтава.  Гра проходила по круговій системі із 5 партій до 3-х перемог.

Підсумки змагань: головний приз виборов Микола Заяць(Семенівка) — кубок, медаль, грамота, грошова винагорода; 2-ге місце — Сергій Смирчинський (Козельщина), 3-тє місце  зайняв Руслан Лещенко (м. Олександрія).

Паралельно проходив турнір  вікової категорії до 50 років.  У змаганнях участь взяли 18 спортсменів. Ігри проходили за системою -2 з визначенням місць.  Тріумфально виступив учень Семенівського ЗЗСО №1 імені М.М. Хорунжого  Андрій Котяш, який обігравши шкільних суперників,  вийшов у фінал. У фіналі поступився гравцю з міста Полтави Алену Осіповському, завоювавши  2-ге місце і срібну медаль, грамоту та грошову винагороду.

Вітаємо молодого, талановитого спортсмена і бажаємо подальших перемог.

Представляли Семенівську територіальну громаду — Заяць М., Гетьман О., Клименко В., Котяш А., Перекопний В.

Гетьман Олександр зайняв 4-те місце серед ветеранів 50+. Клименко Віталій — 4 –те місце в категорії до 50 років.