Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Шановні роботодавці !

Дата: 18.01.2022 15:17
Кількість переглядів: 241

Фото без опису           Шановні роботодавці ??

???? 8 січня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі» від 10.09.2021 року № 1750- ІХ (далі Закон №1750), який визначає, що таке «дискримінаційна реклама», «дискримінаційна реклама за ознакою статі» та посилює відповідальність за порушення законодавства про рекламу.

???? У рекламі заборонено вміщувати твердження та/або зображення, дискримінаційні за ознаками походження людини, її соціального та майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також ті, що дискримінують товари інших осіб.

???? Відповідно до Закону №1750 зазнала змін частина 3 статті 24-1 Закону про рекламу, яка унормовує відповідальність роботодавця за дискримінацію в оголошені про вакансію. У разі порушення рекламодавець сплатить до держбюджету штраф у 10-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент вчинення порушення у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості або

за тел. 05341-91-5-27

на ел. адресу cz1621@pl.dcz.gou.ua

офіційний сайт https://www.dcz.gov.ua/;


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора