Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Запитували? Відповідаємо.В яких випадках можна застосовувати програмний РРО?

Дата: 20.01.2022 09:44
Кількість переглядів: 143

Фото без описуЩодо застосування РРО/ПРРО

Запитували? Відповідаємо.В яких випадках можна застосовувати програмний РРО?

Відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій  у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами і доповненнями суб'єкти господарювання можуть використовувати як ПРРО так і класичний РРО.  Забороняється використання програмних реєстраторів розрахункових операцій лише при оптовій та/або роздрібній торгівлі пальним.

 

Які платники єдиного податку  не застосовують РРО/ПРРО?

Відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 Податкового Кодексу України  від  №2755-VI від 02.12.2010 зі змінами і доповненнями, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (РРО, ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

 

      Нагадуємо! До 1 вересня 2022 року в Україні триває компанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування - цивілізований спосіб легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .

Реквізити рахунків для сплати податків розміщені за посиланням (https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ ).

          Додаткову  інформацію можна отримати за телефоном  ІДД ДПС України 0 800 501 007

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора