З Днем Соборності України!  Шановні жителі Семенівської громади!

Дата: 21.01.2022 11:51

Фото без описуШановні жителі Семенівської громади!

22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.  День Соборності — це не лише визначний акт минулого, який вшановуємо щороку 22 січня, а передусім  комплекс актуальних завдань із творення майбутнього – свого і своєї держави, над  реалізацією яких  необхідно працювати щодня.

І особливо тепер нам потрібно про це пам’ятати. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо Семенівської громади та України! «Ми — це Україна»!

З повагою селищний голова                                                Людмила МИЛАШЕВИЧ