VІ традиційний  різдвяний фестиваль «Новорічна Коляда»

Дата: 21.01.2022 11:30

Фото без описуСьогодні, 21 січня, в Різдвяний день, в народі його ще називають  Пів-Івана, в нашому селищі пройшов традиційний різдвяний фестиваль «Новорічна Коляда».

Це вже шостий  фестиваль, який проходить на теренах нашої громади. Позмагатися в своїй майстерності, поспівати українських пісень, колядок, щедрівок зїхалися музичні колективи з всієї Семенівської територіальної громади, а саме: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Криниця», народний аматорський колектив «Рідна пісня»,  народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Журавка», народний аматорський вокальний жіночий колектив «Подоляни»,  КЗ «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради філії с. Товсте вокальний ансамбль «Зорецвіт», КЗ «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради філії с. Вереміївка,  вокальний ансамбль «Веремія»,  КЗ «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради філії с.Біляки «Чарівниця», КЗ «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради філії с. Василівка «Джерело», КЗ «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради філії с. Крива Руда вокальний гурт народної пісні «Берегиня», КЗ «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради філії с. Поділ Біляки, вокальний гурт народної пісні «Подолянка»,  народний аматорський  колектив «Надія», народний аматорський  колектив «Резонанс», вокально-інструментальний ансамбль «Горицвіт», гурт «Барви», хореографічний колектив «Леді денс».

За вагомий внесок у культурний розвиток рідного краю, відродження української пісні кожен з учасників був нагороджений Дипломом VІ фестивалю фольклорних колективів «Новорічна коляда».

Зустріч пройшла в радісній, теплій атмосфері, за піснями та  розмовами час сплинув швидко. Учасники новорічних колядувань попрощалися до наступного року та роз’їхалися по домівках, забравши з собою гарні враження та позитивний настрій.

Селищний голова подякувала  музичним колективам, ведучим за подарований чудовий настрій, незабутню палітру відчуттів і емоцій.