Результати волейбольного турніру до Дня Соборності України

Дата: 24.01.2022 09:54

Фото без опису22 січня в Україні відзначають День Соборності України. З нагоди цього великого національного свята в Семенівській ТГ було проведено турнір із волейболу. Змагання проходили на базі Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. М.М. Хорунжого.

Учасниками турніру були п`ять спортивних колективів: збірна Семенівського ЗЗСО №1, «Дружба» (с-ще Семенівка), «Сокіл» (с. Оболонь), збірна Устимівського ЗЗСО І-ІІІ ст., «Хорол» (м. Хорол).

Суддівство змагань здійснювали Станіслав Крутько, Микола Забара та Володимир Коваленко.

Запеклі волейбольні баталії завершилися перемогою гостей із м. Хорол. «Срібло» змагань здобула команда Оболоні. Почесне третє місце виборов семенівський колектив «Дружба». Шкільні команди Семенівського та Устимівського ЗЗСО посіли IV та V місця відповідно. Кращим гравцем турніру став Андрій Лисенко з команди «Хорол».

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради висловлює щиру подяку дирекції Семенівського ЗЗСО №1 за сприяння у проведенні турніру.

За інформацією: Голосу Громади

Фото Володимира Коваленка