Відбулося засідання міждисциплінарної команди

Дата: 24.01.2022 15:28

Фото без описуСьогодні, 24 січня,   проведено чергове засідання міждисциплінарної команди з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Засідання команди проводила селищний голова Людмила Милашевич спільно з  начальником  служби у справах дітей селищної ради – Тамарою Таран, за участю завідувача відділення  соціальної роботи та фахівців комунальної установи "Центр надання соціальних послуг", працівників служби у справах дітей.

Обговорені потреби дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  визначені шляхи та заходи їх реалізації.

Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дітей — одне із пріоритетних завдань. Тож питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі  служби у справах дітей Семенівської селищної ради.