Проведено профілактичну роботу

Дата: 28.01.2022 13:56

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Положення про службу у справах дітей Семенівської селищної ради», з метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх, виявлення дітей, які під час навчального процесу знаходяться поза межами школи, 28 січня на території селища Семенівка проведені профілактичні заходи за участю працівників  служби у справах  дітей, відділення соціальної роботи КУ «ЦНСП», відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради, сектору поліцейської діяльності №1  ВП №1 КРУП в Полтавській області.

Під час яких проведені бесіди з дітьми щодо ведення здорового способу життя, недопущення вчинення ними правопорушень, дотримання правил та норм поведінки у школі та за її межами, обстежено умови проживання дітей у сім’ях.

Служба у справах дітей Семенівської селищної ради