Відбулося засідання міждисциплінарної команди

Дата: 31.01.2022 15:15

Міждисциплінарна команда працює для результативного вирішення проблеми виховання, розвитку та забезпечення інтересів дітей, реалізації їх права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Сьогодні, 31 січня,   проведено чергове засідання міждисциплінарної команди з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Засідання команди провела начальник  служби у справах дітей селищної ради Тамара Таран. У засіданні взяли участь завідувач сектору охорони здоров’я Семенівської селищної ради, фахівці із соціальної роботи комунальної установи "Центр надання соціальних послуг", працівники служби у справах дітей.

Обговорені потреби дітей, які перебувають в складних життєвих обставинахвизначені шляхи та заходи їх реалізації.

Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дітей — одне із пріоритетних завдань. Тож питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі  служби у справах дітей Семенівської селищної ради.