Проведено нараду з керівниками закладів культури територіальної громади

Дата: 01.02.2022 14:57

01 лютого начальником відділу культури та дозвілля Інною Календарь проведено нараду з керівниками закладів культури територіальної громади – Лідією Шумейко (Семенівська центральна бібліотека), Оленою Долиною (Дитяча мистецька школа), Світланою Феніч (ЦБК) та Лілією Яровою (Семенівський краєзнавчий музей). У ході наради підбито підсумки роботи галузі за 2021 рік, окреслено плани на поточний рік, обговорено ряд питань, що потребують вирішення. Так, актуальним є проведення заходів із державної реєстрації речових прав юридичних осіб на нерухоме майно. Вичерпну інформацію з цього питання та алгоритм дій надав державний реєстратор ЦНАПу Євгеній Затуливітер. Розглянуто також питання формування базової мережі закладів культури, яке передбачає внесення змін до структури та штатного розпису комунальних закладів сфери культури, обговорено та винесено пропозиції до формування проєкту рішення сесії селищної ради. Наголошено також на необхідності виконання заходів із дотримання трудового законодавства у частині обліку трудової діяльності працівників в електронній формі. Крім того, розроблено та узгоджено план проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні та ін. Також, відповідно до постанови КМУ від 02.12.2021 №1388 «Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України», необхідно провести інвентаризацію основного фонду краєзнавчого музею та оновити склад музейної ради. У ході наради, серед інших, також дано доручення щодо активізації роботи з висвітлення діяльності закладів культури.

Відділ культури та дозвілля Семенівської селищної ради