Електронний кабінет на модернізації

Дата: 02.02.2022 08:06

Сервісні центри МВС прагнуть до швидкого та якісного надання онлайн-послуг громадянам. Тому ми постійно покращуємо свої сервіси. Тільки сьогодні ми запустили оновлений онлайн-сервіс з перевірки посвідчення водія і вже беремося за модернізацію Електронного кабінету водія. Саме з цією метою його роботу тимчасово зупинено. Невдовзі ми повернемося з новаціями, яких потребує час і наші клієнти

Усі заяви, які були сформовані в Електронному кабінеті водія будуть опрацьовані, зокрема

• обмін та заміна посвідчення водія;

• керування належним користувачем;

• верифікація;

• замовлення індивідуальних номерних знаків.

Інформацію про результат опрацювання поданих заяв через Електронний кабінет водія, ви отримаєте на електронну пошту або безпосередньо в сервісному центрі МВС. Контактні телефони можете переглянути за посиланням.

Нагадуємо, що зареєструватися до електронної черги онлайн для відвідування сервісного центру МВС можна також на нашому сайті за посиланням. А безліч наших онлайн функціоналів можна знайти на нашому сайті у розділі онлайн-сервіси.

Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на нашому сайті та офіційній сторінці в Фейсбук, а за консультаціями звертайтеся за телефоном (044) 290-19-88.

Інформує ТСЦ 5347