Проєкт "Екологічна стежина неповторних  Заїчинських схилів" — успішно реалізований

Дата: 02.02.2022 10:23

Фото без описуПроєкт переможець  «Бюджету участі»  Екологічна стежина неповторних  Заїчинських схилів»  Семенівського району Полтавської області  с. Заїчинці   автор: Власенко Клавдія Іванівна успішно реалізовано.

Загальний бюджет проєкту 80 тисяч грн.  На ці кошти   було  придбано: інформаційні щити, біноклі, мольберти, мікроскоп, фотоапарат, принтер, аудиторна парта та стілець. Також придбано ксерокс ний папір, фото папір, та набори гуашевих фарб.

Автор дякує за допомогу у реалізації цього проєкту  Семенівському селищному голові Людмилі Милашевич, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрію Стеценку та  всьому депутатському корпусу.

Тільки завдяки спільним зусиллям можна зробити дуже багато гарних та корисних справ!Фото без опису