Проведено виїзні прийоми громадян у с.Рокити та с.Заїчинці

Дата: 03.02.2022 14:49

Фото без опису1 та 3 лютого 2022 року адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради спільно із спеціалістами Управління соціального захисту населення та праці, спеціалістами відділу земельних відносин Семенівської селищної ради та за участі представників Семенівського бюро безоплатної правової допомоги було проведено виїзні прийоми громадян у с.Рокити та с.Заїчинці Кременчуцького району Полтавської області.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як видача рішення сесії про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину (громадянці), який (яка) зацікавлений в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача у власність земельної ділянки.

Крім того, громадянам надано консультації з питань отримання адміністративних послуг.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.