Щиро вітаємо з днем народження!

Дата: 06.02.2022 07:55

Фото без опису6 лютого день народження святкує керуюча справами виконавчого комітету Семенівської селищної ради Людмила ЛОПАТА!

Шановна Людмило Віталіївно!

Від імені усього керівництва, депутатського корпусу та виконавчого апарату Семенівської селищної ради щиро вітає Вас із днем народження.

Бажаємо нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо громади. Зичимо щоб ваше  життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині! З днем народження!

З повагою селищний голова                                                     Людмила МИЛАШЕВИЧ