GPS-моніторинг громадського транспорту на Полтавщині: які маршрути вже можна відстежувати онлайн

Дата: 07.02.2022 14:16

На зображенні може бути: 1 особаСлідкувати за маршрутками Полтавщини тепер можна онлайн: на території області впроваджується система GPS-моніторингу, про що Полтавська ОДА та «EasyWay» підписала відповідний меморандум.

У планах – підключити всі існуючі маршрути Полтавщини до єдиної системи. Жителі Полтавської області можуть відслідковувати рух автобусів на приміських і міжміських маршрутах. Це можна зробити за допомогою мобільного додатку або офіційного вебсайту «EasyWay»,

Вже 13 маршрутів міжміського та приміського громадського транспорту можна відслідковувати онлайн через мобільний додаток «EasyWay».

Скориставшись додатком, уже зараз можна побачити інформацію про рух автобусів та їх розташування в реальному часі на інтерактивній карті. Наразі в системі відображаються такі маршрути та їх графіки руху:

«Полтава – Гадяч»;

«Полтава – Кобеляки»;