Працює консультативний кризовий телефон

Дата: 10.02.2022 11:31

Какие телефоны поддерживают eSIM, как проверить, подключить и настроить  еСИМ на смартфонеЦентр надання соціальних послуг інформує, що за номером 050-736-01-21 для жителів громади працює «консультативний кризовий телефон».

Працівники відділення соціальної роботи та спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього  насильства та/або  насильства  за   ознакою  статі (консультативної служби) за вказаним телефоном приймуть повідомлення щодо сім’ї/особи, дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, нададуть необхідну інформацію, первинну психологічну підтримку, проконсультують з метою допомоги у кризовій ситуації.

За вказаним телефоном також можливо отримати індивідуальну консультацію психолога для стабілізації психоемоційного стану отримувача послуги, вирішення особистих проблем та індивідуальну консультацію фахівця із соціальної роботи  щодо поліпшення/розвитку певних навичок, здібностей, покращення та зміцнення відносин у сім'ї, виховання дітей.

Комунальна установа

«Центр надання соціальних послуг»

Семенівської селищної ради