Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проведено робочу нараду

Дата: 14.02.2022 09:25
Кількість переглядів: 207

Фото без опису14 лютого Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела чергову робочу нараду, в ході якої розглянуто важливі моменти організації роботи виконавчого комітету та структурних підрозділів селищної ради.

Насамперед гостро зосереджено увагу на умовах різкого зростання захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID -19 серед жителів громади. За даними КП «Семенівського центру ПМСД»,   на сьогодні виявлено 17 нових випадків хворих на COVID -19. Наразі ж ситуація напружена. На сьогодні вакцинація та дотримання карантинних обмежень є нагальною справою.

Людмила Милашевич звернулася  до всіх  присутніх — «Не будьте байдужими до свого здоров’я, бережіть себе і своїх рідних! Дотримуйтеся елементарних протиепідемічних правил – носіть маски, уникайте скупчення людей, мийте руки, якщо не має протипоказань – вакцинуйтеся».

Порушувались і проблемні питання соціального захисту населення громади, проведення  виїзних  прийомів  адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради. Наголошено на дотриманні карантинних вимог.

Окремо селищний голова наголосила на ефективній співпраці всіх структурних підрозділів та етиці взаємовідносин, підкресливши, що кожен працівник у визначеній посадовими обов’язками площині несе відповідальність в контексті забезпечення процесу життєдіяльності громади.

Визначено також інші невідкладні завдання на цей тиждень, найважливішим з яких є підготовка та проведення дев’ятої позачергової сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора