Віта Марчук – учитель музичного мистецтва Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022»

Дата: 15.02.2022 14:36

10 лютого 2022 р. у Полтавській академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського урочисто підсумували перший (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2022».

Його переможців та лауреатів визначали в чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства». Ними стали 20 педагогів із різних куточків області — Полтавської, Кременчуцької, Горішньоплавнівської, Лубенської, Лохвицької, Кобеляцької, Решетилівської міських територіальних громад, а також Градизької, Диканської, Семенівської селищних ТГ та Мачухівської сільської ТГ, Наукового ліцею «Політ».

На згаданому конкурсі Семенівську ТГ представляла вчителька музичного мистецтва Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Віта Владиславівна Марчук. Вона успішно пройшла всі випробування, продемонструвала творчий та креативний підхід у навчанні дітей, вміння застосовувати сучасні інноваційні методи в роботі, які сприяють розвитку інтересу до вивчення музики та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, і стала лауреатом конкурсу.

Повідомляє Голос Громади