Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Дата: 16.02.2022 08:10

Фото без опису  На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року №489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2021 року № 1034 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників, у грудні 2021 року – лютому 2022 року було проведено перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства».

На участь у відбірковому етапі конкурсу було подано 93 заяви.

У фінальному етапі конкурсу серед 20 учасників були представлені міські територіальні громади: Полтавська (8 учасників), Кременчуцька (1 учасник), Горішньоплавнівська (1 учасник), Лубенська (1 учасник), Лохвицька                  (1 учасник), Кобеляцька (1 учасник), Решетилівська (1 учасник); селищні територіальні громади: Градизька (1 учасник), Диканська (1 учасник), Семенівська (1 учасник); сільська територіальна громада: Мачухівська              (1 учасник), Науковий ліцей «Політ» (2 учасники).

Лауреатом першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Мистецтво» стала Марчук Віта Владиславівна, вчитель музичного мистецтва Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Семенівської селищної ради.

Щиро вітаємо та бажаємо творчих успіхів!

Інформує Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради