КП "Комунальник" інформує про графік руху вивозу сміття

Дата: 17.02.2022 08:12

Фото без опису КП "Комунальник" Семенівської селищної ради інформує про графік руху вивозу сміття на території громади.

Понеділок: смт. Семенівка приватні підприємства, магазини, ФОПи ( АЗС, магазини Абсолют Маркет, Маркетопт, Гармонія, Фортун та інші), крім того с. Греблі.

Вівторок: с. Паніванівка, с. Веселий Поділ.

Середа: с. Карпиха, с. Тарасівка, с. Вереміївка, смт. Семенівка:

вул. Матросова- пров. Вокзальний- вул. Вокзальна- вул. Транспортна.

пров. Транспортний- вул. Набережна- пров. Криворудний- пров. Радгоспний- пров. Польовий- вул. Поповича- вул. Ніколаєва- вул. Гагаріна.

вул. Комарова- вул. Каденюка- вул. Хорольська- вул. Уточкіна.

Четвер: смт. Семенівка: вул. Шевченка-пров. Озірний- пров. Лікарняний- вул. Пушкіна- вул. Дружби- вул. Мічуріна- вул. Горького- вул. Чехова.

вул. Толстого- вул. Л.Українки- вул. О.Кошового- вул. П.Мирного.

вул. Н.Курченко- вул. Жовтнева- вул. Молодіжна- вул. В.Шульги.

вул. Травнева- вул. Гоголя- вул. Сухини- вул. Добівська- вул. Затишна.

вул. І.Франка.

П’ятниця: АЗС- вул. Незалежності- вул. Воїнів Інтернаціоналістів -

вул. Перемоги- вул. Спортивна-  вул. Лермонтова- вул. Садова -пров. Садовий- вул. Соборності- вул. Сонячна- вул. Лугова- вул. Семенченка- вул. Вишнева- пров. Соборний- вул. Миру- вул. Богдана Хмельницького- пров. Український- вул. Українська- вул. Глібова- вул. Котляревська- вул. Єдності- вул. Автомобілістів- вул. Урожайна- вул. Механізаторів.

Вивезення твердих побутових відходів здійснюється з 8.00 години.  Фото без опису

Адміністрація КП "Комунальник"