Найголовніше про ситуацію у Семенівській територіальній громаді

Дата: 24.02.2022 16:31

Найголовніше про ситуацію у Семенівській територіальній громаді

!Керівництво громади перебуває на місці.

З 6.30 ранку проведено вже три засідання оперативного штабу з реагування на надзвичайні події за участю служб, які забезпечують життєдіяльність громади. Виконавці отримали конкретні доручення.

Ніяких панічних настроїв!

!Усі правоохоронці задіяні до охорони громадського порядку. Жителі громади повинні здійснювати пересування з паспортами.

!Медичні заклади громади працюють в штатному режимі та надають допомогу.

!Прохання не піддаватися паніці, вірити в нашу армію. Наша сила - у єдності і впевненості!

!У разі виявлення підозрілих осіб у військовій формі повідомляти на  102.

!Підготуйте «екстрену валізу» з речами, які можуть знадобитись.

!При загрозі обстрілів та бомбардувань обладнайте укриття у підвалі чи погребі, зробіть запаси питної води, укомплектуйте аптечку засобами надання першої медичної допомоги. У разі раптового обстрілу та відсутності поблизу  укриттяляжте на землю головою в сторону, протилежну вибухам. Голову прикрийте руками чи речами. Не виходьте з укриття до кінця обстрілу.

!Кожен, хто може допомогти країні та має бойовий досвід, може з’явитися у центри комплектації ЗСУ.

Зберігаймо спокій!

Діємо злагоджено і спільно!

Довіряємо офіційній інформації!