Вітаємо з днем народження!

Дата: 27.02.2022 07:04

27 лютого  — день народження святкує депутат Семенівської селищної ради восьмого скликання, начальник відділу культури та дозвілля    Інна КАЛЕНДАРЬ!

Шановна Інно Іванівно!

Семенівська селищна рада щиро вітає Вас із днем народження

Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо громади.
Притаманні Вам далекозорість, високопрофесійні звання, широка ерудиція, активна життєва позиція, відданість справі та високий професіоналізм у тісному поєднанні з широтою душі, людяністю хай і надалі плідно слугують нашій громаді.
Зичимо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Сімейного затишку, злагоди і миру!

З Днем народження!

З повагою селищний голова                                                Людмила МИЛАШЕВИЧ