Коротко про ситуацію в громаді

Дата: 28.02.2022 13:48

Коротко про ситуацію в громаді

Ситуація в громаді  контрольована. Всі служби, всі організації які забезпечують поточну життєдіяльність громади  працюють в звичному режимі.

Максимально закриваємо громаду з усіх боків. Створюємо будь-які перешкоди на в'їздах. Перекриваємо дороги між населеними пунктами.

Завдячуючи нашим ЗСУ, теробороні, хлопцям, які постійно патрулюють  ніч, пройшла тихо.

Активно працюємо над облаштуванням захисних споруд та пропускних пунктів в селищі для підвищення безпеки.

Шиємо захисні, маскувальні сітки. На блок-постах цілодобово патрулюють.

Готуємо коктейлі Молотова для наших непрошених «гостей».

Громада  допомагає усім необхідним нашій теробороні та ЗСУ.

Узгоджуємо встановлення додаткових пунктів  оповіщення.

Медики працюють, щоб надати, за потреби, необхідну медичну допомогу.

• Дякуємо волонтерам, що долучаються до всіх наших прохань – допомага у зборі,  сортуванні та  відвантаженні речей.
  • Про першочергову  потребу  у необхідному  – будемо повідомляти на офіційних інформаційних ресурсах  (веб-сайт та мережа фейсбук  - за наявності інтернету) та на дошках оголошень.
  • Нагадуємо, що з 20:00 до 6:00 - комендантська година .
  • Тримаємось, зберігаємо спокій! Не дамо просунутися ворогові в наші домівки. Ми  переможемо! Україна понад усе!