Коротко про ситуацію в громаді на ранок 2  березня 2022 року

Дата: 02.03.2022 11:35

Коротко про ситуацію в громаді на ранок 2  березня 2022 року

Шановні жителі Семенівської громади! Станом на 2 березня ситуація на території  нашої громади наразі стабільна і контрольована. Усі служби, організації, які забезпечують поточну життєдіяльність громади, працюють у звичному режимі. Оперативний штаб працює в посиленому цілодобовому режимі.

Ведеться цілодобове патрулювання населених пунктів. Облаштовано блокпости. Вживаємо необхідних заходів безпеки. Реагуємо на  повідомлення та весь час знаходимося на зв’язку з усіма, координаторами, головами сусідніх громад,  головою Кременчуцької  районної військової адміністрації.

Ще раз нагадуємо  про важливість світломаскування.

Прохання до всіх жителів громади залишатися вдома, оскільки в будь-яку хвилину може пролунати повітряна тривога. Тому треба бути готовими іти в укриття!

Підтримуємо спокій та один одного. Дякуємо воїнам Збройних сил України за наш захист! Україна – наша Батьківщина! Разом ми сильні!