Коротко про ситуацію в Семенівській громаді

Дата: 10.03.2022 11:01

Фото без описуКоротко про ситуацію в Семенівській громаді

Станом на ранок 10 березня ситуація в нашій громаді контрольована. Ніч пройшла спокійно. Селищна рада працює у посиленому режимі. Усі служби, організації, які забезпечують поточну життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Ведеться цілодобове патрулювання населених пунктів.

Продовжуємо приймати переселенців. На сьогодні в громаді зареєстровано 543 особи, які прибули з інших куточків України, з них 153 дитини. Формуємо партії гуманітарної допомоги.

Тому актуальною потребою залишаються:

харчові продукти тривалого зберігання;

медикаменти;

одяг (дорослий і дитячий);

засоби гігієни;

теплі ковдри, матраци тощо.

Вкотре наголошуємо про необхідність перебування населення вдома, за винятком громадян, зайнятих на об’єктах інфраструктури. Обов’язково контролюйте місцеперебування дітей! Воєнний стан — не час для прогулянок.

Безмежно дякуємо всім, хто долучається до роботи в тилу.

Закликаємо бути обачними, зберігайте спокій, довіряйте офіційним джерелам інформації. Разом ми сильні!!!