До уваги сільгоспвиробників

Дата: 16.03.2022 14:50

Фото без описуВиконавчий комітет Семенівської селищної ради повідомляє, що Міненерго починає збирати заявки щодо потреби   палива для посівної в регіонах.

Для цього сільгоспвиробникам, які мають більше 300 га, до 19 березня 2022 року треба заповнити заявку (форма Microsoft Excel додається) і відправити на електронну адресу  farmersneeds2022@gmail.com

Контактна особа від Міненерго: Олексій, 050 353 41 47.

Контактна особа від Мінагро: Денис Паламарчук, 095 064 35 20.

Алгоритм процедури: необхідно подати заявку на вказану електронну  пошту, вказавши конкретний регіон, обовязково також вказати контактну особу, яка  буде постійно на звязку.

Працівники Міненерго будуть звязуватись за контактним номером і  інформувати, де придбати пальне. В більшості це буде самовивіз.

Для малих сільгоспвиробників (площею до 300 га) необхідно заповнити заявку (форма Microsoft Excel додається)  і надіслати для узагальнення відділу економічного розвитку та інвестицій Семенівської селищної ради на електронну адресу  sem_ekonom@ukr.net  до  19 березня 2022 року.

Суб'єкт господарювання Потреба на березень-квітень, тн Контактна особа
Назва ЄДРПОУ Область район/ОТГ Бензин ДП П.І.П. посада телефон email