Головне управління ДПС у Полтавській області інформує: ПДВ в умовах воєнного стану

Дата: 17.03.2022 08:19

Фото без опису Державна податкова служба України

ПДВ в умовах воєнного стану

Державна податкова служба України у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України 03.03.2022 Закону України№ 2118 – ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» повідомляє, що на період до припинення або скасування воєнного стану на території України платників податків звільнено від передбаченої відповідальності за дотримання термінів сплати податків і зборів, подання звітності, реєстрації у відповідних реєстрах податкових накладних (п.69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).