Шановні працівники КП «Комунальник» !

Дата: 20.03.2022 07:33

Шановні працівники КП «Комунальник» !

Щиро вітаю вас з нагоди професійного святаДнем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

На ваших плечах лежить величезна відповідальність за дієве та якісне забезпечення життєдіяльності громади

У нелегкий час, коли наш край разом з усією Україною протистоїть ворожій агресії, дякуємо кожному за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, копітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви виконуєте щодня на благо людей!

Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність громади, створюєте належні умови для його жителів, невтомно піклуєтесь та дбаєте, щоб охайними та квітучими були наші парки й алеї, вулиці, дитячі майданчики та дороги. Попри нинішні  негаразди й труднощі, працівники галузі докладають усіх зусиль, щоб  благоустрій був  забезпечений.

За це вам – щира вдячність і пошана  від людей.

З повагою селищний голова                            Людмила МИЛАШЕВИЧ