Коротко про ситуацію в Семенівській громаді

Дата: 18.03.2022 08:06

Фото без опису  Триває двадцять третя доба протистояння українського народу російському воєнному вторгненню.

Станом на ранок 18 березня ситуація в Семенівській громаді спокійна та контрольована.

Звертаємо увагу жителів громади, що від 16 березня, змінено час комендантської години. Тепер вона триватиме з 20.00 до 06.00 год.

У цей непростий для країни час кожен свідомий українець робить посильний вклад у спільну справу – створення і підтримання відповідних умов життя і здоров’я людей.

Жителі Семенівської територіальної громади боронять нашу державу у лавах ЗСУ і територіальної оборони, займаються волонтерством. Для підтримки наших бійців зараз активно працюють усі, хто може долучитися до цього процесу. Практикують волонтерську діяльність і в усіх населених пунктах нашої громади.

Селищна рада продовжує реєструвати людей, що прибувають до нашої громади. Станом на ранок 18 березня у Семенівську громаду прибуло 806 переселенців, з них 237 дітей.

Наполегливо закликаємо всіх жителів громади не нехтувати безпекою своєю і своїх дітей. Після сповіщення «повітряна тривога» необхідно перейти у найближчі укриття.

Оперативний штаб координує всі напрямки життєзабезпечення громади.

Продовжуємо збір продуктів харчування та необхідних речей.

Зберігаємо спокій, працюємо, віримо у нашу армію. Разом ми сильні!