Герої не вмирають!

Дата: 25.03.2022 15:45

За два дні, крилом чорного ворона, трагічна звістка  про загибель трьох земляків накрила всю Семенівську громаду.

Із сумом повідомляємо, що 17 березня 2022 р. під час виконання бойового завдання на території м. Маріуполь, загинув наш земляк  матрос Скира Павло Миколайович, 2002 року народження (с. Паніванівка).

22 березня 2022 року під час виконання бойового завдання на території м. Костянтинівка Донецької області  загинули молодший сержант Бурлаков Максим Ігорович, 1997 року народження (смт Семенівка), та  молодший сержант Трихно Дмитро  Юрійович, 1993    року народження   (с. Курганне) .

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовані родини героїв. У ці гіркі хвилини  вся Семенівська громада схиляє голови у глибокій скорботі.

Приносимо співчуття сім’ям та рідним, розділяємо Ваш біль втрати. Низький уклін  нашим воїнам- захисникам! Вічна пам'ять Героям!