ЦНАП Семенівської селищної ради долучився до чатботу Турботник

Дата: 17.05.2022 08:31

ЦНАП Семенівської селищної ради долучився до чатботу Турботник

Якщо Ви переїхали до більш безпечного регіону та потребуєте допомоги, – скористайтеся чат ботом Турботник.

До чатботу вже доєдналися 120 ЦНАП із 14 областей України, серед яких і ЦНАП Семенівської селищної ради, що працюють на фронті турботи — допомагають переселенцям отримати гуманітарну допомогу та знайти житло.

Чатбот доступний у Telegram — @turbotnyk_bot та Viber — за лінком у браузері https://tinyurl.com/turbotnyk

???? Як скористатися?

? натисніть в чатботі Отримати допомогу,

? вкажіть потрібну область та місто,

? виберіть формат допомоги — речі першої необхідності або тимчасова домівка,

? зателефонуйте координатору та отримайте допомогу.

Фахівці ЦНАП на зв’язку та з радістю допоможуть усім українцям, які зараз цього потребують.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою смт. Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101 з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 (прийом громадян до 16:00) та у п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян до 15:00), без перерви.

Додаткова інформація за телефоном +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net

Користуйтесячатботом та бережіть себе. Усе буде Україна!