Співчуваємо, сумуємо, пам'ятаємо

Дата: 24.06.2022 12:16

Семенівська селищна рада глибоко сумує з приводу смерті колишнього Липнягівського сільського голови Дмитра Семеновича   Соколовського та висловлює щирі співчуття його родині з приводу тяжкої, безповоротної втрати.

Нехай добрий світлий спомин про Дмитра Семеновича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті багатьох, проте світлі спогади про Дмитра Семеновича, який залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У  пам’яті багатьох Дмитро Семенович  назавжди  залишиться  добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Хай Ваша душа знайде спокій під високим небом...

Царство Небесне! Світла Пам’ять!