Віталій Коваленко

Дата: 09.06.2022 16:18

Віддав життя за Україну:

в Семенівці попрощалися із загиблим Героєм

Сьогодні, 9 червня, в с-щі Семенівка на площі біля адмінбудинку попрощалися із героєм-земляком, жителем с. Вербки Віталієм Сергійовичем Коваленком, командиром відділення мотопіхотної роти.

Довідково: Народився Віталій Коваленко 14 грудня 1986 року.

З 2016 року проходив службу за контрактом у ЗСУ.

Загинув 27 травня 2022 року, під час захисту Батьківщини, в результаті бойових зіткнень із противником у районі населеного пункту Покровське (Донецька обл.).

Йому було 35 років… У чоловіка залишилися батьки, дружина та четверо дітей.

«Триває війна, яка забирає найкращих синів і дочок України. У нашій пам’яті, наших серцях назавжди залишиться Віталій Коваленко. Він став для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради України. Низький уклін та щирі співчуття батькам, дружині, дітям, усім рідним і друзям. Ми всі зібралися тут розділити біль втрати сина, чоловіка, батька, мужнього захисника нашої Батьківщини. Вічна пам’ять Герою. Герої не вмирають!» —зазначила у своєму виступі Семенівський селищний голова Людмила Милашевич.

Герої не вмирають!