Запрошуємо юних художників до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2023»

Дата: 10.01.2023 07:59

Державна служба України з питань праці та науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошують учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв та вихованців позашкільних навчальних закладів до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023.

Від дітей  6 - 18 років чекаємо на малюнки з такої тематики:

• безпека праці та здоров’я працівників;

• правила безпечного та приклади небезпечного виконання роботи у будь-яких галузях і сферах діяльності: енергетики, комунального господарства, рятівників, вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому  господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті, волонтерів на тимчасово окупованих територіях тощо;

• небезпечні фактори, ризики та загрози життю та здоров’ю на робочих місцях та в побуті;

• дитячий погляд на вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.

Вимоги до малюнка

1. На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

2. Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою:

• Назву малюнка.

• Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора.

• Місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу.

• Назву навчального закладу.

• Прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків).

Оскільки конкурс набув міжнародного визнання, бажано, щоб автор робив напис на малюнку як українською, так і англійською мовами.

КОНКУРС ПРОВОДИТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ:

I ЕТАП

До 15 лютого 2023 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою на розгляд журі до одного з Управлінь інспекційної діяльності Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці:

- у Полтавській області ( 36014, м. Полтава, вул. Пушкіна, 119, т.: (0532) 56-40-76);

- у Сумській області (40000, м. Суми, вул. Революція Гідності (колишн. назва Супруна), 32. т.: (0542) 22-55-02);

- у Харківській області (61022, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром 7 під’їзд, 6 поверх, т. (057) 715-78-36).

Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

• перша група – від 6 до 10 років;

• друга група – від 11 до 14 років;

• третя група – від 15 до 18 років.

Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)

До 15 квітня 2023 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.

До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Положення Конкурсу на сайті журналу “Охорона праці” - http://surl.li/ehqmc

Малюнки переможців 2022 року - http://surl.li/ehsav

Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці