Щодо реєстрації місця проживання новонароджених дітей

Дата: 14.03.2023 08:07

Щодо реєстрації місця проживання новонароджених дітей

Перші місяці після народження немовляти - це купа нових емоцій та справ.

Буває, батьки за турботами забувають, що крім реєстрації малюка (отримання свідоцтва про народження) вони мають також і зареєструвати місце проживання новонародженого.

Нагадуємо, що батьки зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

Для реєстрації місця проживання новонародженого до ЦНАПу батьки подають такі документи:

• паспорт громадянина України;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • квитанцію про сплату адміністративного збору.

Якщо місце проживання батьків зареєстровано за різними адресами, другому з батьків потрібно надати у ЦНАПі дозвіл на реєстрацію місця проживання дитини. У такому випадку присутність другого з батьків — обов'язкова.

Адміністративна послуга надається ВИКЛЮЧНО за попереднім записом.

Крім того, у ЦНАП ви можете отримати комплексну послугу єМалятко. Базовою (обов’язковою) послугою комплексу єМалятко є державна реєстрація народження та визначення походження дитини. Отримати інші послуги окремо від цієї технічно неможливо.

Додатково можна обрати такі послуги:

реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (присвоєння дитині номеру платника податків);

внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису (УНЗР) в ньому та визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

призначення допомоги при народженні дитини;

призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях;

реєстрація місця проживання новонародженої дитини;

внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;

виплата грошової компенсації за пакунок малюка.

Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101. Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви. Додаткова інформація за телефоном: +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради