Оголошення про проведення громадських обговорень

Дата: 23.03.2023 15:28

Фото без описуОголошення про проведення громадських обговорень

Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення (проєкт рішень  опубліковано на сайті Семенівської селищної ради 26.08.2022 року).

На виконання вищезазначених вимог Семенівська селищна рада повідомляє, що 4 квітня 2023 року  о 14.00 годині в приміщенні Товстівського сільського Будинку культури за адресою: с.Товсте, вул.Центральна,67, Кременчуцького району Полтавської області, відбудуться громадські обговорення проектів рішень :

До участі в обговоренні запрошуються жителі с.Товсте, с. Калинівка, с.Слюзівка, с. Греблі, с.Новоселиця. При собі мати паспорт громадянина України.

Реєстрація бажаючих відбуватиметься з 13.00 години до 13.45 години.